Időpont nélküli mérkőzés |
Catenaccio - Selecao |
|
Időpont nélküli mérkőzés |
Csillagrombolók FC - Endre és a többi nyomorék |
|
Időpont nélküli mérkőzés |
Berúg FC - Kóma Sutra |
|
Időpont nélküli mérkőzés |
Berúg FC - Csillagrombolók FC |
|
Időpont nélküli mérkőzés |
Csillagrombolók FC - Stabilizátorok |
3-16 |
Időpont nélküli mérkőzés |
Endre és a többi nyomorék - Kóma Sutra |
|
Időpont nélküli mérkőzés |
Catenaccio - Electrons |
|
Időpont nélküli mérkőzés |
Catenaccio - Stabilizátorok |
|
Időpont nélküli mérkőzés |
Csillagrombolók FC - Selecao |
|
Időpont nélküli mérkőzés |
Bizsda - Electrons |
|
Időpont nélküli mérkőzés |
Catenaccio - Csillagrombolók FC |
|
Időpont nélküli mérkőzés |
Electrons - Nyóc Macó |
|
Időpont nélküli mérkőzés |
Bizsda - Csillagrombolók FC |
|
Időpont nélküli mérkőzés |
Nyóc Macó - Selecao |
|
Bogdánfy_1, 2020.06.08 19:00 |
Catenaccio - Nyóc Macó |
3-4 |
Bogdánfy_1, 2020.06.08 20:00 |
Selecao - Stabilizátorok |
4-10 |
Bogdánfy_2, 2020.06.10 21:00 |
Kóma Sutra - Nyóc Macó |
1-3 |
Bogdánfy_1, 2020.06.11 20:00 |
Electrons - Endre és a többi nyomorék |
8-2 |
Bogdánfy_1, 2020.06.15 20:00 |
Nyóc Macó - Stabilizátorok |
4-3 |
Bogdánfy_1, 2020.06.15 21:00 |
Bizsda - Catenaccio |
7-3 |
Bogdánfy_1, 2020.06.16 19:00 |
Electrons - Kóma Sutra |
2-5 |
Bogdánfy_2, 2020.06.17 20:00 |
Endre és a többi nyomorék - Selecao |
1-4 |
Bogdánfy_1, 2020.06.22 20:00 |
Kóma Sutra - Stabilizátorok |
3-13 |
Bogdánfy_3, 2020.06.25 21:00 |
Bizsda - Nyóc Macó |
6-3 |
Bogdánfy_1, 2020.06.29 20:00 |
Endre és a többi nyomorék - Stabilizátorok |
5-7 |
Bogdánfy_3, 2020.06.30 19:00 |
Electrons - Selecao |
5-5 |
Bogdánfy_3, 2020.07.01 19:00 |
Catenaccio - Endre és a többi nyomorék |
8-5 |
Bogdánfy_3, 2020.07.02 19:00 |
Bizsda - Kóma Sutra |
16-3 |
Bogdánfy_1, 2020.07.06 19:00 |
Catenaccio - Kóma Sutra |
1-5 |
Bogdánfy_1, 2020.07.06 20:00 |
Electrons - Stabilizátorok |
3-6 |
Bogdánfy_1, 2020.07.09 20:00 |
Bizsda - Endre és a többi nyomorék |
12-7 |
Bogdánfy_1, 2020.07.13 21:00 |
Berúg FC - Bizsda |
5-8 |
Bogdánfy_1, 2020.07.15 21:00 |
Berúg FC - Nyóc Macó |
4-3 |
Bogdánfy_1, 2020.07.16 20:00 |
Csillagrombolók FC - Electrons |
5-6 |
Bogdánfy_3, 2020.07.16 21:00 |
Bizsda - Selecao |
10-1 |
Bogdánfy_1, 2020.07.20 21:00 |
Csillagrombolók FC - Nyóc Macó |
5-3 |
Bogdánfy_1, 2020.07.21 21:00 |
Kóma Sutra - Selecao |
0-8 |
Bogdánfy_1, 2020.07.27 20:00 |
Bizsda - Stabilizátorok |
8-5 |
Bogdánfy_2, 2020.07.29 20:00 |
Berúg FC - Endre és a többi nyomorék |
5-0 |
Bogdánfy_1, 2020.08.03 20:00 |
Berúg FC - Stabilizátorok |
4-3 |
Bogdánfy_2, 2020.08.03 21:00 |
Endre és a többi nyomorék - Nyóc Macó |
3-5 |
Bogdánfy_2, 2020.08.05 21:00 |
Berúg FC - Selecao |
12-4 |
Bogdánfy_1, 2020.08.06 21:00 |
Csillagrombolók FC - Kóma Sutra |
6-8 |
Bogdánfy_1, 2020.08.12 19:00 |
Berúg FC - Catenaccio |
5-4 |
Bogdánfy_1, 2020.08.17 20:00 |
Berúg FC - Electrons |
3-0 |